מרכזי מכירה ואולם תצוגה חדיש ומודרני

בשיא נתניה תיהנו ממרכז מכירות חדיש ומודרני לרכבי יונדאי ומיצובישי, המספק מגוון שירותים מתקדמים לרבות טרייד אין ומימון. המרכז עבר לא מזמן למתחם החדש שנבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ, וממוקם באזור מרכזי ונוח לגישה. במרכז המכירות ששוכן לצד מרכז השירות של החברה תוכלו ליהנות מאולם מפואר עם תצוגה מרהיבה של רכבי יונדאי ומיצובישי, הכוללת את דגמי המכוניות החדישים ביותר בשוק.

חוויית קניית רכב איכותית וייחודית

הינכם מוזמנים לגלות חוויית קנייה ייחודית באולמי תצוגת הרכב של שיא, הפועלים בהתאם לסטנדרטים המתבקשים מאולמות התצוגה הרשמיים של מותגי העל מיצובישי ויונדאי. כל לקוח שנכנס לאולם התצוגה זוכה לליווי מקצועי ואישי על ידי צוות סוכנים מיומן ואדיב, אשר יסייע בבחירת הרכב המתאים לצרכים הספציפיים שלכם וילווה אתכם לכל אורך הליך המכירה.

הגיע הזמן שתתקדמו לקבוצת שיא

קבוצת שיא גאה באולמות התצוגה המודרניים והמתקדמים שברשותה. במקום מחלקת טרייד אין מקצועית וכל לקוח יכול לצאת מהמקום עם רכב חדש לאחר מכירת רכבו הישן תוך ליווי צמוד, ייעוץ לבחירת רכבו החדש והתאמת פתרונות מימון וליסינג בהתאם לצרכי הלקוח ויכולתו. חווית הקניה של רכב חדש באולם התצוגה של שיא מבטיחה ללקוחות שירות ברמה גבוהה גם אחרי המכירה ותצוגת רכבים מרהיבה של מיטב מותגי הרכב הנמכרים בארץ.

צוות אולם התצוגה מעניק חוויה בלתי נשכחת ומסייע לכל לקוח לבחור רכב איכותי, אמין ובטוח במחיר משתלם ובתנאים נוחים והוגנים. כל לקוח זוכה לליווי אישי על ידי סוכן מכירות מקצועי מרגע כניסתו לאולם התצוגה ועד להשלמת העסקה ולאחריה. הנכם מוזמנים לצאת לדרך חדשה עם רכב חדשני ומתקדם וליהנות משירות מעולה לכל אורך הדרך.

יונדאי נתניה

כתובת : דוד פנקס 21 אזור התעשייה ישן נתניה
טלפון:09-8821676
פקס: 09-862983

מיצובישי נתניה

כתובת דוד פנקס 21 אזור התעשייה הישן נתניה
טלפון: 09-8621177
פקס: 09-8623694