על קבוצת שיא

שיא הוא מרכז מתקדם לשירות ומכירה של רכבי יונדאי ומיצובישי בבעלות שמוליק עוזיאל. בשנת 1994 הוקם בנתניה מרכז שירות המעניק שירותי מוסך ומכירה של רכבי יונדאי ומיצובישי ופועל מאז באופן רציף ובהצלחה רבה.

מרכז שירות שיא, המצטיין בצוות מיומן ומנוסה מורשה יבואן, מעניק שירות לקוחות אדיב וענייני וטיפול מקצועי לכל רכבי יונדאי ומיצובישי ואין שני לו.

במרכז תוכלו למצוא מענה לכל תחומי השירות אשר אתם עשויים להזדקק להם:

  • פחחות רכב – כל סוגי התיקונים לרכב, שמתבצעים במקצועיות ובדייקנות, תוך שימוש בציוד חדשני ומתקדם, עד להחזרת הרכב למצבו המקורי
  • מכונאות רכב – תיקונים וטיפולים שמבוצעים רק ע"י אנשי מקצוע מוסמכים שעברו הכשרה בארץ ובחו"ל אצל היבואן והיצרן. שימוש בחלפים מקוריים בלבד מבית היבואן – עם 24 חודשי אחריות.
  • חשמל ודיאגנוסטיקה – תיקון, טיפול, אבחון ואיתור תקלות ע"י הטכנאים המובילים בארץ בתחום הרכב, המקבלים עדכון מבית היבואן ברמה יומית, שבועית, חודשית – ע"פ דרישות היצרן.
  • מיזוג אויר – ציוד חדשני ביותר לאיתור ותיקון תקלות במיזוג האוויר מהמתקדמים בעולם.
  • הכנה לפני רישוי שנתי – מכיוון שזמן הלקוח יקר לנו, אנו דואגים לבדיקת הרכב שלכם לפני הטסט כולל הכנתו וביצוע טסט במכון הרישוי כגון מיני ליי הבודק את בלמי הרכב.
  • שינוע רכבים – בכדי לחסוף זמן וכסף אנו מפעילים שרותי שינוע מבית הלקוח או ממקום עבודתו לביצוע טיפולים לרכב ע"י צוות נהגים זהירים ואחראיים.
  • שירותים נוספים: שיפוץ מכלולים, מחלקת צמיגים ומחלקת שינוע רכבים.

בימים אלה הסתיימה בנייתו של המתחם החדש והמרשים של מרכז שיא, אשר נבנה בסטנדרטים מהגבוהים בארץ, והוא ממוקם באזור מרכזי ובעל גישה נוחה ללקוחות. במתחם אולם תצוגה מרהיב, המציג דגמים חדשים ומעניק חווית קניה חדשה וייחודית. באולם התצוגה צוות סוכני מיומן, אדיב ומקצועי, הבקיא בפרטי כל אחד מהדגמים. כל לקוח מלווה באופן צמוד על ידי סוכן העונה על כל שאלותיו, מסייע לו לבחור את הדגם המתאים עבורו ומלווה אותו לכל אורך תהליך הרכישה.

לאחר הטיפול, כל רכב עובר שטיפה חיצונית במכונה מתקדמת (ג'ילדות).

מוסכי שיא נתניה הוא מוסך מורשה יבואן היחיד באזור נתניה והסביבה.

המרכז פועל בימים א-ה מ-7:30 עד 17:00, ובשישי ובערבי חג בשעות 07:30-13:00.

הנכם מוזמנים להגיע למרכז שירות שיא ונעשה כמיטב יכולתנו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.