שרותי הקבוצה

קבוצת שיא מעניקה שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיה ומציעה שירותי מוסך מקצועיים ומתקדמים ואולמות תצוגה חדישים בהם תצוגה מרהיבה של מיטב מותגי הרכב. צוות קבוצת שיא מונה מומחים בעלי ידע רב וניסיון עשיר שעוברים קורסים והשתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל, כל אנשי הצוות בעלי תודעת שירות גבוהה. מרכזי השירות של הקבוצה מצוידים במכשור החדיש ביותר שמיוצר ספציפית על ידי יצרני הרכב בהתאמה לדגמים השונים וזאת על מנת לספק שירותי רכב ברמה גבוהה ובהתאם לסטנדרטים המחייבים של היצרן.

שירות מתקדם לכל לקוח

קבוצת שיא גאה להציג את מרכזי השירות החדישים והמתקדמים שלה בהם מבצעים תיקונים וטיפולים ברכב לפי הוראות היצרן. במרכזי השירות של הקבוצה מספקים מענה מקצועי בתחומי מכונאות רכב, חשמל ודיאגנוסטיקה ממוחשבת, פחחות וצבע, מיזוג אוויר, שיפוץ מכלולים ואבחון רכב באמצעים מתקדמים. בנוסף, שיא מעניקה ללקוחותיה שירותים משלימים ייחודיים כמו שירות הכנה והעברת מבחן רישוי שנתי (טסט), בדיקות חורף וקיץ, הכנת הרכב למכירה, הרחבת אחריות יבואן, שירות איסוף הרכב מבית הלקוח והחזרתו בסיום הטיפול, טיפולי לילה דחופים ועוד.

בנוסף, במרכזי המכירה המתקדמים של שיא תיהנו מתצוגת דגמי רכב של מיטב המותגים ביניהם יונדאי ומיצובישי, וממגוון אפשרויות מימון וליסינג בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. כמו כן, לקוחות הקבוצה נהנים משירות מקצועי של מחלקת הטרייד אין ומאפשרות להשכרת רכב יומית.

חשמלאות רכב

כל הרכבים החדשים עתירי טכנולוגיות ומערכות ממוחשבות הפועלות באמצעות חשמל. במרכזי השירות של שיא דואגים לתקינות...

חשמלאות רכב

במרכזי השירות של שיא דואגים לתקינות המערכות ולפתרון בעיות חשמל קטנות ומורכבות כאחד. חשמלאי הרכב שלנו מתמחים במגוון סוגי התקלות בדגמים ישנים וחדשים ומבצעים טיפולים ותיקונים בכל סוגי התקלות בהתאם להוראות יצרני הרכב.

מכונאות רכב

מרכז השירות של שיא מבצע את כל טיפולי ותיקוני הרכב בהתאם להוראות היצרן ורק על ידי צוות מומחים בעלי הכשרות נדרשות וניסיון רב.

מכונאות רכב

חשוב לדעת כי צוות המומחים שלנו עובר הכשרות והשתלמויות מקצועיות ע"י יבואני הרכב ואצל היצרנים בחו"ל, מדי יום הצוות מתעדכן בחידושים ובעדכונים מהיצרנים השונים ומיישם אותם בשטח במהירות. צוות בעלי המקצוע עובר הכשרות פנימיות על בסיס חודשי ומעודכן בכל החידושים הטכנולוגיים, וזאת על מנת לספק ללקוחות הקבוצה שירות מעולה וברמה הגבוהה ביותר.

פחחות רכב וצבע

מחלקה מתקדמת המספקת מענה מקצועי, איכותי ויעיל לתיקוני ונזקי תאונות ולבעיות פחחות וצבע מגוונות. במקום צובעים רכבים בתנור חדשני עם צבעי רכב מקוריים בלבד.

פחחות רכב וצבע

אנו מציעים הסדר עם רוב חברות הביטוח. כמרכז שירות מורשה ומוביל של יבואני הרכב השונים בארץ אנו משתמשים בציוד מקורי שמיוצר על ידי יצרני הרכב ובסיום עבודת הפחחות והצבע אנו מתקינים חלפים מקוריים על מנת להחזיר את הרכב למצבו המקורי וכדי להבטיח שמירה על ערכו.

מחלקת בקרת איכות

מרכזי השירות של שיא מחויבים ללקוחות ותפקידה של מחלקת בקרת איכות לוודא כי תיקון הרכב נעשה באופן מושלם.

מחלקת בקרת איכות

במחלקת בקרת איכות עובדים אנשי מקצועי מנוסים ומיומנים שמפקחים על עבודת כל המחלקות ותפקידם לוודא כי הרכב מוחזר לבעליו לאחר טיפול ותיקון מושלם, ובהתאם לדרישות הלקוח.

דיאגנוסטיקה ממחושבת לרכב

כיום בכל הרכבים החדשים מותקנות שלל מערכות ממוחשבות בתחומי בטיחות, נסיעה ונוחות.

דיאגנוסטיקה ממחושבת לרכב

מחלקת דיאגנוסטיקה ממוחשבת של שיא מצוידת במיטב מערכות הבדיקה בהתאם לדגם הרכב ומבצעת בדיקות דיאגנוסטיקה ממוחשבות לאבחון ואיתור תקלות במקצועיות. צוות מחלקת הדיאגנוסטיקה אחראי על גילוי ואיתור תקלות במערכות הרכב ומספק תמיכה טכנית לשאר המחלקות במרכז השירות.

מיזוג אוויר לרכב

מחלקת מיזוג אוויר לרכב בשיא עושה שימוש בציוד מקצועי וחדשני לאיתור בעיות ולתיקון מערכות מיזוג האוויר

מיזוג אוויר לרכב

כמו גם שירותי תחזוקה וטיפולים שוטפים הנדרשים למערכת מיזוג האוויר המותקנת ברכב, לרבת מילוי גז. בעלי המקצוע שלנו פועלים בהתאם להנחיות היצרנים ומשתמשים בחלפים מקוריים המיוצרים על ידי יצרני הרכב השונים.

מחלקת צמיגים

במחלקה זו מגוון גדול של צמיגים בגדלים שונים במחירים מיוחדים.

מחלקת צמיגים

במחלקה זו מגוון גדול של צמיגים בגדלים שונים במחירים מיוחדים.

שירותים נלווים במרכזי השירות

מרכזי השירות של שיא מציעים ללקוחות מגוון שירותים נלווים כמו איסוף והחזרת הרכב לבית הלקוח, תיאום תורים בטלפון, שירותי רחיצה, שירותי ייעוץ לאחר קניית רכב, השבחה והכנת הרכב למכירה, ושירות הכנה והעברת הרכב מבחן רישוי שנתי (טסט). שירות העברת רישוי שנתי מאפשר ללקוח להסיר דאגה מלבו ולוודא כי הרכב תקין ובטוח לשימוש. צוות מרכזי השירות מעניק שירותים בעלי ערך מוסף ללקוחות על מנת להסיר דאגה ולהעניק להם שירות מתקדם, יעיל וחוסך זמן.
כמו כן, אנו מציעים לכל לקוחותינו שירותי בדיקת חורף ובדיקת קיץ. בשירות זה נבצע את הבדיקות החשובות הבאות:

  • צמיגים- בדיקה יסודית של מצב הצמיגים ותאימותם להוראות היצרן.
  • בלמים- בדיקה כללית ויסודית של מערכת הבלמים ברכב כולל יעילות הבלימה, מצב הבלמים ותקינות כל מכלולי המערכת.
  • מערכת היגוי- בדיקה מלאה של מערכת ההיגוי ברכב.
  • מערכת חשמל- בדיקה מקיפה הכוללת תקינות מצבר, אורות, פנסי איתות, מפשיר אדים, צופר, פנסי בלמים וכו'.
  • מגבים- תקינות המגבים ושלמותם, כולל בדיקת תקינות מתזים.
  • מערכת חימום- בדיקת מערכת החימום והפשרת האדים.

בנוסף, אנו מייעצים לכל לקוח לאחר קניית רכב ומעניקים לו כלים חשובים לשימוש בטוח ולנהיגה נכונה ברכב שרכש, וכך הלקוח נמנע מעלויות מיותרות ולומד כיצד יש לתחזק את הרכב נכון. יש לציין כי טיפול שוטף במרכזי השירות של שיא מעניק יתרון עצום למוכר הרכב שיכול להציג היסטוריית טיפולים המתועדת במחשב ואנו מציעים שירות ייחודי להשבחת הרכב לפני המכירה על מנת להקל על מכירתו ולהבטיח תמורה מלאה עבורו.

אולם תצוגה מודרני וחדיש

קבוצת שיא גאה באולם התצוגה המודרני והמתקדם שברשותה. במקום מחלקת טרייד אין מקצועית וכל לקוח יכול לצאת מהמקום עם רכב חדש לאחר מכירת רכבו הישן תוך ליווי צמוד, ייעוץ לבחירת רכבו החדש והתאמת פתרונות מימון וליסינג בהתאם לצרכי הלקוח ויכולתו. חווית הקניה של רכב חדש באולם התצוגה של שיא מבטיחה ללקוחות שירות ברמה גבוהה גם אחרי המכירה ותצוגת רכבים מרהיבה של מיטב מותגי הרכב הנמכרים בארץ.

צוות אולם התצוגה מעניק חוויה בלתי נשכחת ומסייע לכל לקוח לבחור רכב איכותי, אמין ובטוח במחיר משתלם ובתנאים נוחים והוגנים. כל לקוח זוכה לליווי אישי על ידי סוכן מכירות מקצועי מרגע כניסתו לאולם התצוגה ועד להשלמת העסקה ולאחריה. הנכם מוזמנים לצאת לדרך חדשה עם רכב חדשני ומתקדם וליהנות משירות מעולה לכל אורך הדרך.